Перейти в головне навігаційне меню Перейти до головного Перейти на нижній колонтитул сайту

Інформація для авторів

Бажаєте опублікувати свою статтю в цьому журналі? Рекомендуємо ознайомитися з нашою редакційною політикою на сторінці Про журнал та переглянути Керівництво для авторів . Для того, щоб мати можливість подавати документи на наше видання, автори повинні зареєструватися на сайті журналу. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт і пройдіть 5 кроків подання рукопису на розгляд.


ПРОЦЕС РЕЦЕНЗУВАННЯ

Рішення про публікацію приймається редколегією на підставі результатів розгляду статей . Редакція не несе відповідальності за роз'яснення причин відмови від публікації статті. Матеріали відправлені в редакцію, не повертаються авторам. Надані рукописи для публікації повинні бути не опублікованими раніше та не бути поданими до інших журналів для публікації.

Два незалежні експерти розглядають зміст та оригінальність поданих матеріалів для публікації в журналі.

Рецензування проводиться конфіденційно за принципами подвійного «сліпого» рецензування (коли ні автор, ні рецензент не знають один про одного). Взаємодія між автором та рецензентами відбувається через редакцію. 

Всі представлені статті повинні супроводжуватися декларацією авторів про те, що робота не була подана в будь-який інший журнал і раніше не були опубліковані.

Україномовні, російсько- та англійсько мовні статті будуть оцінюватись редакторами за правильністю  та оригінальністю формулювань. Будь-які дослівні цитати з інших статей повинні бути укладені в лапки і явно віднесені до оригінальних джерел.

Підсумкова оцінка редакційної ради по кожній статті частково засновано на умовах, розроблених Комітетом з етики публікація. (COPE: www.publicationethics.org/resources/flowcharts).

Виправлення публікуються на вимогу і після редакційного огляду.   Можуть бути опубліковані в журналі претензії на прохання авторів або їх установ, а також після визначення наукової несумлінності. Записки опубліковані у відповідь на редакційні помилки, пов'язані з науковою та видавничої неправомірністю з боку авторів або рецензентів або для попередження наукового співтовариства проведеного розслідування.


АВТОРСЬКІ ПРАВА

Автори, які публікуються в даному журналі, дають згоду на:

  1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу та надають журналу право першої публікації роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов'язковим збереженням посилань на авторів оригінальної роботи та оригінальну публікацію в цьому журналі.
  2. Автори зберігають право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому тут вигляді (наприклад, розміщення її в інститутському сховищі, публікацію в книзі), з посиланням на її оригінальну публікацію в цьому журналі.
  3. Автори мають право розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад в інститутському сховищі або персональному сайті) до та під час процесу розгляду її даним журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення та великої кількості посилань на дану роботу (Див. The Effect of Open Access).

ПРОЦЕДУРИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРИГІНАЛЬНОСТІ СТАТЕЙ, ОПУБЛІКОВАНИХ В ЖУРНАЛІ

Подаючи статтю до цього журналу автори повинні попередньо перевірити матеріал на плагіат за допомогою спеціального програмного забезпечення та прикріпити з поданням такі висновки.

Вразі виявлення випадку наукової несумлінності це буде оприлюднено, включаючи повідомлення відповідних установ.

Перевірку авторами матеріалів можна провести на сайтах та сервісах поданих нижче.


НА ДОПОМОГУ АВТОРАМ


Мережева електронна бібліотека дисертацій та дисертацій (НДЛТД)

Мережева цифрова бібліотека тез та дисертацій - Міжнародна організація, що займається питаннями прийняття, створення, використання, доповнення та збереження електронних тез та дисертацій. Посилання


Список Джефрі Біла

Список фекальних (хижацьких) видань та видавців за версією Джефрі Біла. Посилання


Транслітерація за міжнародними стандартами

Ресурс для автоматичної транслітерації за міжнародними стандартами. Посилання


Транслітерація онлайн

Для виконання транслітерації радимо використовувати онлайн ресурси. Одним із яких може бути даний ресурс. Посилання


Рекомендації МОН з «принципів академічної доброчесності»

Глосарій  та  методичні рекомендації  Міністерства освіти та науки України з дотримання принципів академічної доброчесності


ONAFT4ref

Ресурс для оформлення посилань за ДСТУ 8302: 2015 розроблені співробітники Координаційного центру видання наукової періодики ОНАХТ Посилання


Об'єктив

Наукова платформа lens.org дозволяє виконувати пошук патентів та наукового контенту. Платформа є безкоштовною і може використовуватись без обмежень.


Metrics Toolkit ресурс для дослідників і науковців, мета якого швидко та стисло пояснити, що означає та чи інша метрична система.  Посилання 


Dimensions: оновлене уявлення про відкриття та доступ до досліджень

Науковий ландшафт значно змінився протягом останніх 10 років за допомогою нових технологій, більшої кількості даних та все більш різноманітних наукових систем. Digital Science представив сучасну систему досліджень, де дані демократизуються, і механізми, за допомогою яких ми вимірюємо результати досліджень, розширилися.

На відміну від існуючих інструментів,  Dimensions об'єднує різні джерела даних, пов'язані з дослідженнями (на даний момент понад 128 мільйонів записів), які доступними для спільноти. Крім глибокої індексації, команда Dimensions  інвестує в збільшення існуючих даних для збільшення можливостей пошуку та визначення зв'язків між суміжними елементами (на даний момент понад 4 мільярда з'єднань). Dimensions надає механізм пошуку даних з контекстом та перспективою.

Основне посилання

Посилання для пошуку


Система пошуку наукової літератури Scilit

Безкоштовна комплексна платформа пошуку наукової літератури Scilit від відкритого видавця MDPI посилання . Платформа пропонує зручний інтерфейс з можливістю миттєвого перегляду рефератів, фільтр повнотекстових результатів за відкритим доступом або препринтом, зрозумілі кнопки Open Access, Publisher Website, Full-Text, Google Scholar, популярний віджет Related Articles. Scilit щодня отримує нові дані з CrossRef та PubMed, що значно спрощує відстеження нових публікацій, однак, якщо потрібна вам публікація не матиме doi, то система, найімовірніше, про неї не знатиме. 
Також, користувачі відразу можуть налаштувати свій науковий канал за допомогою сервісу SciFeed – отримаєте сповіщення на електронну пошту, як тільки з’являться нові статті, що відповідатимуть вашому запиту


ORCID надає цифровий ідентифікатор, що відрізняє Вас від будь-якого іншого дослідника, а завдяки інтеграції в ключові науково-дослідні технологічні процеси, підтримує зв'язок між Вами і Вашою професійною діяльністю. Отримайте свій унікальний ідентифікатор ORCID. Зареєструйся зараз!


Mendeley безкоштовний довідник, менеджер та академічна соціальна мережа, яка поміж іншим допомагає в оформленні посилань та References. Посилання

Онлайн класифікатор УДК забезпечує вибір близько 2600 класів з усієї системи, яка налічує більше 70000 записів. Посилання


Програми для перевірки тексту на унікальність (безкоштовні):

1) Advego Plagiatus http://advego.ru/plagiatus/

Одна з кращих і найшвидших програм для перевірки будь-яких текстів на унікальність.

Для перевірки тексту, досить просто його скопіювати у вікно з програмою і натиснути кнопку перевірки, сайти, де знайшлися такі ж шматки тексту, відображаються в нижньому вікні програми.

2) Etxt Antiplagiat http://www.etxt.ru/antiplagiat/

Аналог Advego Plagiatus, правда, перевірка тексту триває довше і перевіряється він більш ретельніше. Зазвичай, у цій програмі відсоток унікальності тексту нижче, ніж у багатьох інших сервісах.

Користуватися їй так само просто: спочатку потрібно скопіювати текст у вікно, потім натиснути кнопку перевірки. Через десяток-другий секунд програма видасть результат.


Онлайн сервіси перевірки на плагіат.

Подібних сервісів десятки, якщо не сотні. Всі вони працюють з різними параметрами перевірки, з різними можливостями та умовами.

Найцікавіші сервіси, якими користуються більшість перевіряючих:

1) ANTIPLAGIAT http://www.antiplagiat.ru/ — ідея сервісу полягала спочатку в перевірці на плагіат курсових та дипломних робіт. Він дійсно корисний для студентів і аспірантів, але дуже слабенький при перевірці звичайних текстів. У загальному і цілому, можете користуватися для будь-якої початкової перевірки на унікальність, але до результатів варто ставитися з підозрою. Краще підкріпити їх результатами в інших системах. Без реєстрації можна перевіряти за раз до 5000 символів, що цілком прийнятно і цього навіть майже завжди вистачити, але можна і зареєструватися.

2) CONTENT-WATCH  http://www.content-watch.ru/text/ — ще один онлайн сервіс. При перевірці на унікальність він використовує власний алгоритм пошуку в Інтернеті сайти можуть містити матеріали повні або часткові копії заданого тексту. Реєструватися для перевірки на сайті не потрібно . На основі запропонованих варіантів підраховується загальна унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки з збігами. Є можливість подивитися, які частини тексту були знайдені на кожній з проаналізованих сторінок. При цьому існує відмінна можливість ігнорувати певний сайт. До обмежень відноситься довжина тексту до 3000 символів (розширюється до 10.000 символів після реєстрації); до 5 запитів в день на одного користувача (20 після реєстрації).

3) TEXT.RU  http://text.ru — за заявами розробників, це найбільш просунутий сервіс. Він здійснює перевірку на плагіат онлайн за алгоритмом, який вміє наступне:

  • захищати від неякісного перекопіювання зі зміною кожного п'ятого чи четвертого слова (в текстах, написаних так само, буде виявлений високий відсоток збігів з першоджерелом);
  • також він виявляє просту перестановку слів, фраз і пропозицій місцями; не допоможе і зміна відмінків, часів і інших граматичних категорій слова; не зіграє ролі додавання в вихідне пропозицію нових слів.

Виходить, що це найкраще з того, що можуть запропонувати онлайн сервіси. Безкоштовна онлайн перевірка тексту, реєструватися не потрібно. Працює дуже спритно, після перевірки надає звіт з відсотком унікальності, числом знаків з проблемами і без них.

4) StrikePlagiarism.com ― антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати в систему в багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.

5) PR-CY.ru ― дозволяє не тільки перевірити вашу статтю на унікальність, але і знайти сайти, на яких вона опублікована. Проста і швидка перевірка. Реєструватися не потрібно.

6) PlagiarismCheck розроблена в 2011 році і з тих пір обслуговувала понад 77 000 користувачів з 72 країн світу.

7) Unicheck Перевірка на плагіат в особистих цілях:

  • Підтримка 99% файлових форматів і масових завантажень файлів
  • Детальний звіт для виявлення та знешкодження плагіату
  • Скористайтеся розширенням Google і перевірте роботи на плагіат будь-якого користувача

10 корисних сервісів для перевірки англомовних першоджерел на плагіат 

1. http://www.plagtracker.com/

2. http://www.scanmyessay.com/

3. http://www.plagscan.com/seesources/analyse.php

4. http://plagiarismdetector.net/

5. http://sourceforge.net/projects/antiplagiarismc/

6. http://www.duplichecker.com/

7. http://www.paperrater.com/

8. http://plagiarisma.net/

9. http://www.plagiarismchecker.com/help-teachers.php

10. http://www.plagium.com/

11. https://unicheck.com/